AUDIOKNYGOS VYRAMS

Rekomenduojame pasiklausyti, nes ne visada turi laiko skaityti, bet vairuojant arba ilsintis, surasi atsakymus į klausimus:

Kas yra vyriškumas?

Kaip kurti darnius santykius?

Kaip nustoti kofliktuoti su savimi ir aplinka?

Kaip pamilti save?

Kaip pasitikėti savi?

Kaip pradėti veikti?

Kaip tapti sėkmingu?

Kaip tapti laisvu žmogumi?

Kaip kurti verslą?

  • Donatas Kantakevičius
  • Instagram
  • YouTube
  • mixcloud
amzinas-medaus-menuo-duze.jpg

Prisimenant, kad santykiai yra viena pagrindinių temų, tai rekomenduoju  audioknygą „Amžinas medaus mėnuo – čia apie tai, kaip skiriasi vyro ir moters pradai, kaip juos suderinti, žodžiu realiai kaip padaryti, kad gyvenimas su moterim būtų visiškas kaifas.

Manau ši knyga atvers tau akis apie moters gyvenimą ir jos mąstymą.

trigeriai-duze.jpg

„Trigeriai“ – čia tiems, kas nuolat atidėlioja darbus, nuolat atidėlioja savo svajonės įgyvendinimą ir pan., nors tiksliai žino, ką reikia padaryt. Nemažai teorijos apie įpročius, kaip juos keisti, kokią įtaką daro aplinka ir kaip apsisaugoti nuo aplinkos neigiamos įtakos ir galiausiai pradėti daryti tai, kas savaime suprantama.

steve-jobs-duze.jpg

Steve Jobs biografija – tikrų tikriausio vyro gyvenimo istorija. Geriau suprasite, ką reikšia turėti tvirtą stuburą, aiškiai žinoti, ko nori ir eiti savo keliu nepaisant viso negatyvo, visų sakančių tau „ne“ ir t.t. Nors knyga 23 val., pažadu, padėkosit ir klausysit dar kartą.

Tikra istorija ir tikras gyvenimas. 

Gero skaitymo.

subtilus-menas-nekrusti-sau-ir-kitiems-p

Mark Manson'o „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ – tikiu, kad daug kas jau klausėt arba skaitėt, bet jei ne, tai tikrai labai rekomenduoju, padės truputi atsikvošėti ir pasijusti tvirčiau ant žemės šiuolaikinam pasaulyje.

Čia rasi daug atsakymų. Kas ieško tas randa, viskas tarp eilučių.

kaip-isigyti-draugu-ir-daryti-itaka-zmon

Dale Carnegie „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ – klasikų klasika. Verta paklausyti ir antrą kartą, jei jau skaitėt. O jei nei skaitėt nei klausėt, visiška būtinybė. Knyga realiai apie tai kaip daryti įtaką – ir kaip tą daryti natūraliai, perprantant žmonių psichologiją, o ne bandant sulysti jiems per kitą galą. 

naujoji-zeme-duze.jpg

Parašęs knygą „Šios akimirkos jėga“, Eckhartas Tolle milijonus žmonių įkvėpė siekti laisvės ir džiaugsmo, – dalykų, kurie randami šioje būties akimirkoje. Autorius išplėtojo savo idėją ir parodė, kaip įveikti ego valdomos sąmonės ribas. Tai yra ne tik esminė laimingo gyvenimo sąlyga, bet ir žingsnis į tavo ateitį.