top of page
  • Donatas Kantakevičius
  • Instagram
  • YouTube
  • mixcloud

KNYGA "VYRAI"

AUTORIUS - DONATAS KANTAKEVIČIUS

KNYGA "VYRAI" JAU PREKYBOJE

Paspaudę vieną iš nuorodų, įsigysite knygą internetu:

https://www.vaga.lt
https://www.knygos.lt

https://www.knyguklubas.lt
https://www.patogupirkti.lt
https://www.pegasas.lt

https://www.varle.lt

VIRSELIS.jpg

Atsiliepimas apie knygą:
Žinai, pastaruoju metu skaitau nemažai knygų, bet jau senokai buvau susidūrusi su tuo jausmu, pamenu tai buvo paskutinį kartą 11 ar 12 klasėje skaitant Dostojevskio knygą "Nusikaltimas ir bausmė", tuo metu knygą perskaičiau per 3 dienas. Ir tas jausmas vėl aplankė skaitant Knygą Donatas Kantakevicius "Vyrai", skaitai ir negali atsitraukti, nei valgyti rūpi, nei miegoti norisi. Skaitai ir atrodo, jog tai tau, tai tavo, tai apie tave.
Esu moteris, bet skaitau knygą apie vyrus. Kaikur skaitant norėjosi verkti... Žinai pati augau be tėčio ir sunku buvo iki šiol suvokti, kodėl taip atsitiko, bet ši knyga davė visus atsakymus ir aš juos dabar geriau suprantu ir žinai širdyje netgi graudu... Nes auganti ir mergaitė be tėvo, patapo labiau vyriška moterimi, kuri gali viską, gali pati ir moka pasidaryti pati, nors taip norisi būti ta labiau moteriška moterimi. 
Ši knyga davė labai daug supratimo apie vyrų vienokį ar kitokį elgesį, kodėl yra taip ir neišeina kitaip, kas vyksta su mūsų mažųjų berniukų karta, kodėl berniukams reikia tėčio meilės, draugystės, patarimo.
Tūkstantis Ačiū tau Donatai už tokią šviesią knygą, kuri nutiesia kelius ir pralenkia šviesmečius, gera girdėti ir žinoti kaip svarbu vaikui - berniukui turėti nuostabų ryšį su tėvu, kai jis jam yra viskas, bet ne mokytojas.
Jeigu nebūčiau perskaičius šios knygos, nebūčiau sužinojusi tiek dalykų apie berniukų brendimą ir kaip yra svarbu jiems sužinoti visus rūpimus klausimus apie tai iš tėčio, ne iš mamos, mokyklos, mokytojų, draugų ar Google. Iki galo gal ir nebūčiau suvokusi, kodėl tiek šeimų skiriasi ir kaip tai žaloja mus visus, o ypač vyrus.
Rekomenduoju Donatas Kantakevicius knygą "Vyrai" perskaityti visiems, nepriklausomai ar tu esi vyras, ar tu esi moteris.
Tai knyga, kuri duoda labai daug gražių suvokimų, praplėčia susiaurėjusį mąstymą ir tave pripildo samoningumo.
Labai džiaugiuosi, jog Donatas šią knygą pristatys ir dalinsis savo praktikomis skirtomis vyrams #OpenSoulFest - Atviros sielos festivalio metu.
Nepraleisk progos, tai žmogus, kuris duoda labai daug ir berniukams, ir vyrams, ir tautai, ir pasauliui.

bottom of page