top of page

POKYČIŲ STOVYKLA VYRAMS- NE/MATOMAS "AŠ"

NAUJIENA!

POKYČIŲ STOVYKLA VYRAMS- NE/MATOMAS "AŠ"

Įsivaizduok, kad TU nieko "nematai", bet viską girdi,užuodi, jauti, skanauji, judi, suvoki ir atrandi.....

Ar kada bandei tapti "neregiu" ir pajausti save kitaip?

Ar žinai, kad galia yra viduje, o tik vėliau ji matoma išorėje?

Ar kada nors dvi paras nieko "nematei" ir užduotis atlikai savo pojūčių bei intuicijos pagalba?

Ar kada esi bandęs nieko "nematyti", bet pajausti kiekvieną centimetrą ir labiau pažinti save?

Ar tiki, kad rasti savo kelią gyvenime padėtų, jei laikinai "nematytum" senojo "AŠ" ir pirmą kartą susitiktum su savimi?

Tavęs laukia stebuklų savaitgalis. Pirmą kartą gyvenime, kaip mažas vaikas pajausi tai, ką esi praradęs dar vaikystėje. Atrasi save nematomą, nematomus sugebėjimus, talentus...

Kodėl reikalinga ši stovykla?

Mes, vyrai, pamiršome savo vyrišką intuiciją ir dažnai paklystame ieškodami savęs ir savo gyvenimo prasmės. Mūsų proseneliai šią intuiciją naudojo savęs pažinimui, medžioklėje, veikloje. Jūs pirmą kartą gyvenime nieko nematysite, bet turėsi susidoroti su savo "trūkumu" ir jį paversti privalumu. Galėsi naudotis tik intuicija, uosle, judesiu, žodžiais bei kitų pagalba. Suvoksite, kad kai nejauti savęs, dažnai priimi klaidingus sprendimus, nes veiki iš proto, bet neįjungi intuicijos.

Ką tau duos ši stovykla?

Pažinsi save, pergalvosi savo gyvenimą, svajones, tikslus, santykius. Prisiminsi, ką reiškia jausti ir suprasi, ko ištikrųjų nori.

Stovykla padės įjungti pamirštą intuicijai ir suvokti save, kaip asmenybę. Atskleisi savo vidinį potencialą, kuris buvo uždarytas vaikystėje. Savo trūkumus paversi privalumais, atrasi tai, ko nematai.

https://www.vyrai.eu/nematomas-as

bottom of page