Atsakymai po vyrų stovyklos.....

Atsakymai po vyrų stovyklos.... Žinai, mes esame iš to pačio molio, tik dažnai vertiname save, kad kiekvienas iš kitos medžiagos. Vyrai turi unikalumą - susiburti, mobilizuotis ir pasiekti kartu daug didesnių tikslų nei pavieniui. Kai esi tokioje komandoje gali įveikti visas gyvenimo kliūtis. Kad tai pasiektum, pirma reikės įveikti save.

Kodėl vyrams svarbu skirti laiko sau? Vyras dažnai pamiršta save. Ankščiau savo laiką, energiją, atiduodavo šeimai, veiklai, tikslams, o paskui tik sau. Kai prisimena savo svajones jie pradeda vėl mėgautis gyvenimu. Kai laimingas vyras, tampa laiminga visa šeima. Vyrai vyriškos energijos pasikrauna tik būdami su vyrais.

Vyrai, aš kreipiuosi į jus. Prisimink, kad tu esi svarbus, kad tavo gyvenimas susideda ne tik iš iššūkių, o dar ir iš svajonių. Jei pamiršai save, tave pamirš visi kiti. Laikas prisiminti. Mėgaukis gyvenimu, tai ir yra pati svarbiausia dvasinė praktika. Mes ieškome Dievų, bet pamirštame, kad jis žiūri į tave veidrodyje. Prisimink šiuos vardus: Mozė, Saliamonas, Jėzus, Krišna, Buda, Alachas, Perkūnas, Dzeusas, Hefaistas, .......... Kai prisiminsi savo šaknis, prisiminsi save.......

Donatas Kantakevicius www.vyrai.eu

#vyrustovyklos #vadovustovyklos #berniukustovyklos