top of page

VYRO STRATEGIJA - VIDINIS KARYS

Vyrai, kariais mes negimstame, o tampame. Tavo tikslas – ugdyti savo vidinį karį. Tavo malda – disciplina, valia, kontrolė, kantrybė. Tavo kūnas – šarvai. Tavo siela – ginklas. Tavo protas – strategija. Tavo intuicija – veiksmas.

ONLINE KURSAS – TIK VYRAMS Vyro strategija – Vidinis karys

Pradžia: 2020 04 20 / 20-21val. Pabaiga: 2020 05 14 / 20-21val.

Kas tavęs laukia online? 4 savaitės – 8 iššūkiai – 16 susitikimų.

Dovanos: Kvėpavimo ir galios technikos mokymai.

Susitikimai: pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais.

Registracija: https://bit.ly/2whWA5Q vyrai.eu@gmail.com

Kario taisyklės: Karys – tai savo gyvenimo, tikslų, svajonių MAGAS. Karys niekada nepasiduoda, visada ieško sprendimo, išnaudoja savo laiką - galios augimui. Karys negalvoja apie praeitį, o veikia dabar ir keičia ateitį. Karys visada pasiruošęs, jis – magas, kuris augina savo galią, pasitikėjimą, drąsą ir siekiantis tikslo, tampa visagaliu. Karys klauso savo širdies ir veikia greitai. Karys niekada nenuleidžia galvos ir neleidžia jos nuleisti kitiems. Karys išnaudoja visą laiką savo tikslams, tai kūrėjas, o ne auka. Karys myli savo veiklą, visą jį skiria savo svajonėms. Karys prisitaiko prie gamtos. Tampa jos dalimi, jo niekas nemato, negirdi, bet jis stebi visus ir mato visą paveikslą. Karys - magas, stebuklus kuria savo vidumi, jo negali sustabdyti jokios kitos galios ar kliūtys. Karys nežino kas yra skausmas, priima, transformuoja ir užgrūdina save. Kario kova vyksta iki gyvenimo pabaigos, bet jei savo noru išeina į „atsargą“, viduje jis miršta. Karys neturi šeimininko, jis niekam nepriklauso tik sau ir savo tikslams, svajonėms, šeimai. Karį silpnybės nužudo, o stiprybės užgrūdina. Jo silpnybės – prisirišimai. Karys, kaip lankstus plienas, siekiant tikslo, nelūžta, o tampa unikaliu ginklu. Karys negyvena komforte, bet grūdina save išeidamas už jo ribų. Karys kontroliuoja savo emocijas, nei vėjas ar uraganas negali jo išmušti iš vėžių. Karys nagrinėja karo meną ir strategiją, kad pasiektų savo tikslus. Karys kovoja su savo baime, ją įveikia ir tampa nemirtingu. Karys gyvena tarp gyvenimo ir mirties. Tai jo pašaukimas. Tai protėvių palikimas.

Jei nori tapti kariu, turėsi atsisakyti savo praeities, prisirišimų. Visos kovos vyksta tik su savimi. Kario didžiausi priešai: baimė, aukos vaidmuo, tinginystė, silpnesnių žeminimas, žodžio nesilaikymas.

Online kursas skirtas tik vyrams, kurie nori pakeisti savo gyvenimą. Laukia išbandymai, iššūkiai, kova su savimi.

Kai įveiksi visus iššūkius, tapsi savo gyvenimo magu. Būsi atsakingas už save. Tik tu atsakai už savo žodžius. Prisimink, tai. Tu atsakingas už savo teritoriją. Nuo šiandien, tu neturi galimybės pasitraukti. Tik pirmyn, brol.

Reikia Tau pagalbos? Registruokis asmeninei konsultacijai: https://bit.ly/2V7wGdr

Ar jau skaitei mano knygą "VYRAI"? Knyga skirta tik vyrams. Užsisakyk online ir atrask save: https://bit.ly/2XnidNv

#donataskantakevicius #vyrai #onlinekursas #onlinemokymai #online#tikvyrams #vyrugalia #galia #pasitikejimas #ryztas #veiksmas #tikslai #disciplina

bottom of page