top of page
Father and Son
  • Donatas Kantakevičius
  • Instagram
  • YouTube
  • mixcloud
Vebinaras – Kaip padėti berniukui pažinti save ir atrasti savo vyriškumą?

 

Vebinaras – Kaip padėti berniukui pažinti save ir atrasti savo vyriškumą?

 

Vebinaras skirtas tėveliams bei mamoms, kurios vienos augina savo sūnus. 

Tikslas - padėti Jums suvokti, su kokiais iššūkiais, klausimais susiduria berniukai, kurių jie nedrįsta aptarti tiesiogiai su Jumis (vyriškumas, tėvų gyvenimas atskirai/skyrybos, jų užslėpti norai, baimės ir talentai, nesusikalbėjimas su tėvais).

Kodėl tai svarbu?

Šis webinaras labai reikalingas augančiai vyrų kartai. Ne pirmi metai organizuoju berniukų-paauglių stovyklas ir susiduriu su jų gyvenimo iššūkiais. Tėvai dažniausiai mažai nutuokia, kas vyksta jų viduje, nes tiesiogiai aptarti to tiesiogiai su tėvais jie nedrįsta, bijo būti nesuprasti ar, tiesiog, yra įsitikinę, kad jų nesupras. Dažnai berniukai turi užslėptų talentų, kurie atsiskleidžia, kai šalia nėra tėvelių, kai jie atsipalaidavę ir leidžia sau būti savimi, svajoti. Paauglystė - iššūkių metas tiek berniukams, tiek jų tėvams. Dažnai galvojame, kad mes viską žinome, bet visada rekomenduoju pasižiūrėti į berniuko gyvenimą kitu kampu. Nuo mūsų priklauso, kaip berniukui ateityje pasiseks sukurti laimingą šeimą ir atrasti talentus bei realizuotis veikloje. Apie tai kalbėsime labai atvirai.

Vebinaro metu atsakysiu į Jūsų visus klausimus.

 

Vebinaro kaina tik 15 Eur.

ĮSIGYK INTERNETU.

LT073500010001008416

Atsiųsti pavedimo kopiją - vyrustovyklos@gmail.com

Mano misija – užauginti pasitikinčių vyrų kartą.  

 

Vebinarą veda:

Donatas Kantakevičius – vyrai.eu įkūrėjas, knygos „VYRAI“ autorius, vyrų, vadovų, berniukų-paauglių stovyklų organizatorius.

bottom of page